Wasze FAQs dotyczące kursu stacjonarnego:)

Dwa dni odkąd ogłosiliśmy, że przy okazji naszych #WarsawExaminationWeekends organizujemy kurs stacjonarny, a ilość Waszych pytań skłania nas do udzielenia odpowiedzi publicznie:)). Bardzo się cieszymy:)! 

Gdzie i kiedy odbywają się kursy?

W Warszawie, przy okazji naszych weekendów egzaminacyjnych. Zawsze w soboty! Zaczynamy w sobotę 10 sierpnia o godzinie 14.00 (4 godziny). Drugie spotkanie odbędzie się podczas weekendu wrześniowego. Nazajutrz, w niedzielę (lub w poniedziałek) według Waszych idnydwidualnych preferencji- odbędzie się egzamin.

Czy ilość godzin kursu online i stacjonarnego jest taka sama?

Dokładnie tak. 8 godzin lekcyjnych stacjonarnie i online. Ale ja nie prowadzę xzajęć ze stoperem, z reguły jest więcej i dłużej. Lotnictwo to Wasza pasja, lingwistyka to moja. Więc podobnie jak Wy-  nie liczę czasu.

Czy otrzymam dostęp do e-learningu ICAO4U?

Oczywiście. Do tej samej wersji 80 modułów przygotowujących do egzaminu. Ta sama wersja dla uczestników kursu stacjonarnego i kursu online.

Jak liczna jest grupa i czy nie stracę nic w porównaniu do kursu online?

Nasze zobowiązanie: nie więcej niż 6 osób podczas spotkania. NIC NIE STRACISZ! 6 osób to dynamika pracy w grupie i możliwość pełnej kontroli jakości pracy przez prowadzącego. A jednocześnie wzajemne inspirowanie się przez  pilotów i ich doświadczenia.

Co się stanie jeśli nie będę mógł uczestniczyć w jednym ze spotkań… ?

Nic się nie stanie! Po prostu poczekasz miesiąc i dokończysz kurs z kolejną grupą lub … umówisz się ze  mną na serię spotkań online, jeśli zależy Ci na czasie! Sukces ICAO4U pisany jest naszą elastycznością wobec Was i Waszych zobowiązań.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania- dawajcie śmiało znać!!!!

 

 

Komentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.