Czy pracujecie w czasie pandemii? Tak, możliwie bezpiecznie. Zaczynamy egzaminacyjną niedzielę!

Często pytacie nas, czy w czasie pandemii prowadzimy kursy i egzaminy. Tak, pracujemy pełną parą. Właśnie rozpoczynamy nasz #WarsawExaminationWeekend. Ale wprowadziliśmy wiele zmian, aby możliwie najskukteczniej chronić Was i siebie.

 

  • zajęcia kursowe prowadzimy wyłącznie online, w tym spotkanie podsumowujące „na 1 dzień przed egzaminem”,
  • zawsze umawialiśmy egzamin na indywidualną godzinę, abyście czekając w grupie nie stresowali się dodatkowo… Tym razem motywacją jest bezpieczeństwo. Przyjeżdżacie na indywidualnie ustaloną godzinę egzaminu, wydłużyliśmy przerwy między egzaminami po to aby zminimalizować kontakt między kandydatami. Egzamin trwa 25-30 minut, dodaliśmy piętnaście minut przerwy,
  • po każdym egzaminie dokładnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie, z którymi miał kontakt pilot/ kontroler: biurko, poręcze krzeseł, materiały egzaminacyjne, sprzęt, etc.
  • pomieszczenie jest za każdym razem dokładnie wietrzone.
  • w trakcie dnia egzaminacyjnego zestaw egzaminacyjny używany jest tylko 1x.

Serdecznie zapraszam na nasze kursy i egzaminy. Dzisiaj egzaminuję, od jutra rozpoczynamy zajęcia do majowego weekendu egzaminacyjnego: 16/17/18 maja. Wiem, że wielu z Was spędza lockdown podnosząc językowe umiejętności ICAO.

Mam szczerą nadzieję, że wtedy już będzie nieco spokojniej i nie będę musiał już ze Szczecina jechać samochodem do stolicy, tylko jak zwykle, w Goleniowie z uśmiechem będę wypatrywał, czy w kokpicie siedzi jeden z naszych absolwentów… Do życia z COVID 19 po prostu musimy się przyzwyczaić, przynajmniej przez najbliższe lata.

Szymon Janicki

instruktor/ egzaminator ICAO

 

Komentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.